:
Zobacz
Zasięg | Ocena
Kiełki - jak hodować i dlaczego warto jeść - zdrowe odżywianie/ kierunek zdrowie Czas: 14m 48s 640
Zobacz sam: Taki ma obecnie zasięg 23366

Opis / informacje oraz wasze uwagi
witam, też hoduję kiełki, codzień Vitamixem robię zielone koktajle. Wszystko dzięki Pani. Jest Pani świetna. Filmiki są bardzo dobre. Fajnie się je ogląda. Są przystępne. Pazdrawiam. Mariola
zamówiłam sobie kiełkownicę i moja ma być przezroczysta i szczerze mówiąc myślałam że bez światła nic nie zakiełkuje
Dawno nie widziałam tak merytorycznego filmu na yt! Bardzo dziękuje i idę moczyć swoją fasolę mung;)
A co uwazasz o kielkach dla kobiet w ciazy??
Bardzo pomocny filmik,nie wyobrażam sobie dnia bez kiełków,rzeżuchę mam zawsze,a z kiełków w słoiku uwielbiam rzodkiewkę.Dowiedziałam się że niektóre kiełki trzeba podgotować,a ja nie wiedziałam dlaczego mi nie smakuje soja,fasola i inne.Kiełki potrafią zdziałąć cuda,włosy i paznokcie się super wzmocniły,bez chemii,bez tabletek.Polecam wszystkim DLA ZDROWIA.
mam pytanie które kiełki najlepiej uprawiać na cukrzycę i na padaczkę
Świetny film, wielu moich znajomych także je uprawia. Dobry dodatek do jedzenia.
Mam takie pytanie, czy latem koło kiełków latają te małe muszki? Przeważnie lecą do kwaśnego, a kiełki raczej nie wytwarzają takiego zapachu. Przez gazę, do słoika nie dostaną się, ale kiełkownica ma otwory wentylacyjne i czy wchodzą do niej te muszki?
Podpowiadam tym, którzy zaczynają przygodę z kiełkami. Chyba najsmaczniejsze są ze słonecznika. Słodkawe, chrupiące. I z fasolki mung - też pyszne, łagodne w smaku.
Sylwio, pomysł ze słoikiem jest doskonały. Moja kiełkownica znalazła się na śmietniku,  bo się zużyła i teraz wykorzystuję słoiki.
Pozdrawiam
Paulina F.
Super recenzja, biorę się za własną hodowle ! dziękuje !
lucerna a żeżucha też ma takie właściwości?
błagam powiedz mi gdzie to sie kupuje? i jak to sie kupuje? w nasionach ? w sklepie ogrodniczym czy w sklepach ze zdrową żywnością to jesT?
wspaniale się ogląda takie filmy bez dźwięku!!! kiedyś takie kiełki samodzielnie wyhodował chomik kolegi w swojej klatce!!!
dzis zawitała u mnie, jestem podekscytowana! :)
witam serdecznie, mam pytanie;  jak nazywa sie kielkownica po angielsku, jesli chce ja kupic poza granicami Polski? Pozdrawiam :-)
Świetny filmik! Obawiam się tylko, czy uda mi się dostać te nasiona... Pewnie są gdzieś na Allegro, tylko czy da się odróżnić je od tych, które są w sklepie ogrodniczym? Jest jakaś informacja na opakowaniu, że to są właśnie te do hodowania w domu?